728 x 90Yenilenen Volkswagen Polo 218'de Satışa Çıkacak

Yenilenen Volkswagen Polo 218'de Satışa Çıkacak

Volkswagen'in B segmenti hatchback modeli Polo yenileniyor. Geçtiğimiz günlerde sedan kasa ile de sunulacağı söylenen ve kamuflajlı olarak görüntülenen Polo'nun hatchback kasası da yenlenecek. Dijital bir çizim ile ortaya çıkan 2018 Volkswagen Polo'nun far yapısının değiştiği görülüyor. Çizgi havalandırma ızgaralarından petek ızgaralara geçen Polo'nun Kaputu aşağı yönde kaydırılmış ve ızgaralardan başlayan çizgisi bozulmadan farlara kadar devam etmiş. 

Volkswagen Grubunun mart ayında tanıtacağı Seat İbiza ile aynı platformu paylaşacak olan 2018 Polo'nun daha da hafiflemesi öngörülüyor. Grubun içerisinde yer alan Audi, Seat, Skoda ve Volkswagen önümüzdeki 2yıl içerisinde 10'dan fazla elektrikli otomobili piyasaya sürecek ve 2018 içerisinde 60'a yakın yeni modelin tanıtılacak. Tanıtılacak modellerin dışında Volkswagen Polo, Volkswagen Touareg ve Skoda Yeti gibi modellerin de yenileneceği söyleniyor. 

Volkswagen Polo'da Neler Olacak?

2018'de yenilenecek olan Volkswagen Polo'ya dair pek bilgi yo aslında. Ancak Polo'nun motor gamının biraz daha gelişmiş bir halde sunulması gündemde. 3 silindirli 1 litrelik ünitenin yine giriş seviyesinde yer alacağı Polo'nun GTi versiyonunun daha da güçlü olarak sunulması bekleniyor. 

Yenilenen Volkswagen Polo 218'de Satışa Çıkacak

Yeni Gelişmeler

Araç Fiyatları

Araba Haberleri