728 x 90Yeni VW Golf Youtube Canlı Yayınında Tanıtılacak

Yeni VW Golf Youtube Canlı Yayınında Tanıtılacak

Volkswagen'in en çok satan modeli Golf, yüksek satış rakamlarıyla günümüzde de varlığını devam ettiriyor. Uzun bir süredir gün yüzüne çıkması beklenen Yeni VW Golf modeliyle ilgili olarak ise yeni bilgiler ortaya çıktı. Markanın daha önce yaptığı açıklamalarda Yeni VW Golf modelinin Kasım ayı içerisinde satışa sunulacağı açıklanmıştı. 

Yeni bilgilerde ise tanıtım tarihi ve hatta saati de ortaya çıktı. Yeni VW Golf modeli 10 Kasım 2016 günü ülkemiz saatiyle saat 14:30 itibariyle dünya genelinde resmi olarak tanıtılmış olacak.

Tanıtım etkinliğinin Volkswagen Youtube kanalı üzerinden canlı olarak yayınlanacak olması ise tanıtım etkinliğinin en çok dikkat çeken özelliği olarak ortaya çıkıyor. 

Yenilenen Seat Leon modeliyle benzer yeniliklere sahip olması beklenen Yeni VW Golf modelinin henüz geçirdiği değişikliklerle ilgili olarka her hangi bir bilgi bulunmuyor. Dünya genelinde olduğu gibi ülkemizde de otomobil tutkunları tarafından büyük bir merakla Yeni VW Golf modelinin resmi olarak tanıtılacağı gün bekleniyor.

img
Engin
EDITOR
PROFIL

Yeni Gelişmeler

Araç Fiyatları

Araba Haberleri