728 x 90Yeni Volvo XC60 Ekonomik Yakıt Tüketimi

Yeni Volvo XC60 Ekonomik Yakıt Tüketimi

Yeni Volvo XC60 modeli Volvo'nun SUV alanındaki en iddialı modellerinden biri olarak satışa sunulacak. BMW X3 ve Audi Q4 modellerine kafa tutacak olan aracın XC90 modeli ile büyük benzerliklere sahip olduğu dikkatlerden kaçmazken aracın ne derece iddialı olduğu bir kez daha ortaya koyuluyor. 

Yeni Volvo XC60 Satış Tarihi

Markaya yakınlığıyla bilinen haber kaynaklarında Yeni Volvo XC60 modelinin 2017 yılı ortalarına doğru satışa sunulacağı belirtiliyor. Fakat yapılmış bir resmi açıklama ise bulunmuyor. 

Yeni Volvo XC60 T8 Twin Engine Plug-in Hibrid

Standart dizel ve benzinli motorların haricinde Yeni Volvo XC60 modeli hibrid teknolojisi ile de satışa sunulacak. Hibrid versiyonunda 400 HP değerinde güç elde edilecek olması büyük bir beğeni toplarken performans açısından XC90 T8 versiyonu ile benzer özellikler göstermesi bekleniyor. 

Performansın yanı sıra Yeni Volvo XC60 modelinin T8 Twin Engine Plug-in Hibrid sistemiyle birlikte son derece düşük bir yakıt tüketimine sahip olacağının açıklanması gözleri bir kez daha Yeni Volvo XC60 modelinin üzerine çeviriyor. Açıklamalara göre Yeni Volvo XC60 modelinin 100 kilometrede ortalama 2 litre yakıt tüketim değerine sahip olacağı belirtiliyor.

img
Engin
EDITOR
PROFIL

Yeni Gelişmeler

Araç Fiyatları

Araba Haberleri