728 x 90Yeni Volkswagen Golf İçin Tarih Verildi

Yeni Volkswagen Golf İçin Tarih Verildi

Volkswagen'in amiral gemisi modelleri arasında bulunan Golf, yeni modeliyle ortaya çıkmaya hazırlanıyor. Uzun yıllardan beri ara vermeden üretilen araç her yıl satış rekorları kırmayı da ihmal etmiyor. Alman üreticinin performans, ekonomi ve konforu bir arada sunmayı başardığı Golf'ün uzun yıllar boyunca da aynı başarıyla yoluna devam etmesi bekleniyor. 

Markanın resmi olarak yaptığı açıklamada Yeni Volkswagen Golf modelinin 2016 Kasım ayının başlarında resmi olarak tanıtılacağı ifade ediliyor. Bunun yanı sıra Golf'ün yeni modeliyle sahip olduğu başrılara bir yenisini daha ekleyeceği konusuna vurgu yapıldığı da dikkatlerden kaçmıyor. 

Her 40 Saniyede 1 Adet Golf Satılıyor

Modelin sahip olduğu başarıya yakından bakıldığında 42 yıl önce başlayan aracın her 40 saniyede 1 adet satıldığı görülüyor. Geçtiğimiz yıl açıklanan verilerde satış rakamlarının 32 milyonu aştığı ifade edilmektedir. Günümüzde 5 farklı fabrikada üretimi gerçekleştirilen araç dünya genelinde 155 ülkede satışa sunulmakta ve satışa sunulduğu her ülkede son derece yüksek satış rakamlarına ulaşmaktadır. 

Otomobil tutkunları tarafından Yeni Volkswagen Golf modelinin tanıtılacağı Kasım ayı büyük bir merakla bekleniyor.

img
Engin
EDITOR
PROFIL

Yeni Gelişmeler

Araç Fiyatları

Araba Haberleri