728 x 90Yeni Toyota C-HR Üretimi Hız Kesmeden Devam Ediyor

Yeni Toyota C-HR Üretimi Hız Kesmeden Devam Ediyor

Ülkemizde üretilmesiyle dikkat çeken modeller arasında Yeni Toyota C-HR modeli de yer alıyor. Toyota'nın Türkiye'de yer alan tesislerinde 9 Kasım 2016 tarihi itibariyle başlatılan üretimlerden ilk modeller ortaya çıkmaya başladı. 

Toyota'nın ülkemiz topraklarında yer alan fabrikalarında üretilmekte olan Yeni Toyota C-HR modellerinin Tayvan, Kanada ve ABD gibi ülkelere gönderileceği belirtiliyor. 

Yeni Toyota C-HR modeliyle birlikte Toyota Türkiye otomobil gönderdiği ülke sayısını 52'den 97'ye çıkartarak dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Tüm bu sebeplerden dolayı da ülkemizde Toyota için oldukça büyük bir önem sahiptir. 

Son 22 yıldır ülkemizde devam eden üretimlerin yanı sıra 22 yıl içerisinde ülkemize 1,7 milyar Euro değerinde yapılan yatırımlar da bu durumu son derece açık ve net bir şekilde ortaya koyuyor. 

Yatırımların yanı sıra Toyota Türkiye birçok kişi için de yeni bir iş imkanı sağlıyor. Yeni Toyota C-HR modeli için birçok alımın yapıldığı ve alımların önümüzdeki dönemlerde de devam edeceği ortaya çıkan bilgiler arasında yer alıyor.

img
Engin
EDITOR
PROFIL