728 x 90Yeni Seat Leon Trafik Sıkışıklığı Yardımcı Sistemi

Yeni Seat Leon Trafik Sıkışıklığı Yardımcı Sistemi

Yeni Seat Leon modeli bilindiği üzere kısa bir süre önce resmi bir şekilde tanıtıldı. Aracın yenilenen tasarımları ve gelişmiş motor seçeneklerine sahip olmasından daha çok bünyesinde yer alan teknolojik sistemleri büyük bir beğeni toplayacak. Markanın Ateca modelinden sonra Leon modelinde yer verdiği teknolojiler Seat'ın geldiği noktayı son derece açık ve net bir şekilde ortaya koyuyor. 

Araç ile birlikte gelen teknolojiler arasında özellikle sürüş asistanları dikkatleri çekiyor. Trafik Sıkışıklığı Yardımcısı adıyla ortaya çıkan teknoloji ile birlikte 60 kilometreye kadar olan hızlarda Leon trafik içerisinde kendisi ilerleyebiliyor. Sistem tüm direksiyon, gaz, fren kontrollerini sağlamakta ve şerit takip sistemi de oldukça efektif bir şekilde çalışmaktadır. Güvenlik açısından ise otomatik sürüş modunda güvenlik açısından sürücülerin ellerini direksiyon üzerinde tutmaları gerekiyor. 

60 kilometreye kadar oldukça yoğun bir trafik içerisinde dahi rahatlıkla kullanılabilen teknoloji güvenlik açısından da trafiği ve otomobili her hangi bir açıdan riske atmamaktadır.

img
Engin
EDITOR
PROFIL

Yeni Gelişmeler

Araç Fiyatları

Araba Haberleri