728 x 90Yeni Opel Crossland X Ne Zaman Satışa Sunulacak?

Yeni Opel Crossland X Ne Zaman Satışa Sunulacak?

Opel'in iddialı modeli Mokka X bilindiği üzere SUV ve crossover segmentinde yer alıyor. Her geçen gün büyük bir hızla büyümekte olan SUV segmentine ise markalar tarafından yeni oyuncular kazandırılıyor. Her yeni bir modelle birlikte ise pazarda yaşanan rekabet büyümektedir. Opel de pastadan daha fazla pay sahibi olabilmek adına Yeni Opel Crossland X modelini gün yüzünü çıkarmaya hazırlanıyor. 

Markanın 600 bin adedi aşan Mokka X modelinin yanında konumlanacak olan Crossland X modeliyle birlikte satış rakamlarını büyük oranda artırması bekleniyor. Opel Meriva modelinin yerine geçmesi beklenen Yeni Opel Crossland X modelinin tasarım ve teknik açıdan Meriva modeliyle her hangi bir benzerlik taşıması beklenmiyor. 

2017 yılının ilk çeyreğinde satışa sunulması beklenen Yeni Opel Crossland X modelinin motor seçenekleri, fiyat listesi, tasarımı ve teknik detayları büyük bir merakla beklenmekte olup yıl sonuna kadar merak edilen tüm detayların gün yüzüne çıkacağı tahmin ediliyor. Aracın ülkemiz pazarına giriş yapıp yapmayacağı ile ilgili de henüz bir bilgi bulunmuyor.

img
Engin
EDITOR
PROFIL