728 x 90Yeni Mercedes E Serisi Coupe Sportif Detaylarıyla Beğeni Kazanacak

Yeni Mercedes E Serisi Coupe Sportif Detaylarıyla Beğeni Kazanacak

Otomobil dünyasında meydana gelen gelişmeleri yakından takip edenlerin çok daha iyi bileceği üzere Yeni Mercedes E Serisi Sedan ve Station versiyonları bir süredir satışa sunuluyor. İki modelin ardından ise özellikle sportif modellere ilgi duyan kişiler tarafından Yeni Mercedes E Serisi Coupe modelinin satışa sunulması büyük bir heyecanla bekleniyor. 

Araca ait daha önce ortaya çıkan görüntülerde ağır bir kamuflaj altında olduğu görülürken sızdırılan son fotoğraflarda hafif bir kamuflajın kullanıldığı dikkalterden kaçmıyor. Meydana gelen tüm bu gelişmeler ise aracın yakın bir zaman içerisinde satışa sunulabileceğini gösteriyor. 

Henüz teknik detayları tam olarak belli olmayan benzinli ve dizel motor seçeneklerinde turboşarj teknolojisinin kullanılacağı ve modelin AMG paketinde ise 3.0 litre hacminde V6 silindire sahip son derece güçlü bir motor seçeneğinin bulunacağının altı çiziliyor. 

Hem iç hem de dış mekanıyla büyük bir hayranlık uyandırması beklenen aracın ilerleyen dönemlerinde ise hibrit motor seçeneğinin de sunulması bekleniyor. Fakat henüz hibrit motor seçeneğiyle ilgili olarak ortaya çıkan resmi bir açıklama bulunmuyor.

img
Engin
EDITOR
PROFIL