728 x 90Yeni Hyundai i10 Fiyatı Açıklandı

Yeni Hyundai i10 Fiyatı Açıklandı

A segmentinin lideri Yeni Hyundai i10 modeli dünya genelinde ilk olarak ülkemizde satışa sunuldu. Markanın İzmit'te yer alan Hyundai Assan tesislerinde üretimi yapılan aracın son derece ekonomik bir fiyatla satışa sunulması büyük bir beğeni topluyor. Şehiriçi kullanımlarda büyük bir pratiklik ve şehirler arası yolculuklarda konfor sunmasıyla ön plana çıkan araçta teknolojik gelişmelerin yaşandığının da altını çizmekte fayda var.

Son derece ekonomik fiyatı ve bir o kadar da verimli motoruyla aracın ülkemizde oldukça büyük bir ilgi görmesi bekleniyor. Markanın ileriye dönük hedeflerine bakıldığında Yeni Hyundai i10 modelinin 2016 sonuna kadar ülkemizde 3 bin adet satışının planlandığı görülüyor. Asıl satış rakamlarına ise 2017 yılında ulaşılacağı ifade ediliyor. 

39 bin 950 TL'den başlayan fiyatlarla satın alınabilen Yeni Hyundai i10 modeli ülkemizde iki farklı motor seçeneğiyle kullanıcılarla buluşuyor. 1.0 ve 1.25 litrelik küçük hacimli ve verimli motorlarıyla araç hem performans hem de ekonomik yakıt tüketimi sunuyor.

Benzinli motorun yanı sıra daha ekonomik bir Yeni Hyundai i10 modeline sahip olmak isteyenlere özel olarak ise 1.0 litrelik LPG'li versiyon da sunulabiliyor.

img
Engin
EDITOR
PROFIL

Yeni Gelişmeler

Araç Fiyatları

Araba Haberleri