728 x 90Yeni Honda Civic Sedan Modelleri Gönderiliyor

Yeni Honda Civic Sedan Modelleri Gönderiliyor

Son 20 yıldır üretimleri ükemizde devam eden Honda Civic modelinin onuncu nesli de ülkemizde üretiliyor. Bilindiği üzere geçtiğimiz ay başlarında Yeni Honda Civic Sedan modeli ülkemizde satışa sunuldu.

Şimdi ise ortaya çıkan yeni bilgilerde Yeni Honda Civic Sedan modelinin Avrupa, Kuzey Afrika ve Körfez ülkelerine gönderilmeye başlandı. Bilindiği üzere uzun yıllardan beri Honda Civic modeliyle Körfez ülkelerinde, Avrupa'da ve Kuzey Afrika'da oldukça yüksek satış rakamlarına ulaşmayı başarıyor. 

Günümüzde 75 bin 740 TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunulan Yeni Honda Civic Sedan modelinin yeni yılda uygulanacak olan yeni ÖTV düzenlemesiyle fiyatında yaklaşık yüzde 20'lik bir artışın yaşanacağı düşünülüyor. 

Tamamen değişen iç ve dış mekan tasarımıyla Yeni Honda Civic Sedan modeli bünyesinde 1.6 litrelik i-VTEC güç ünitesi yer almakta olup isteğe göre 6 ileri manuel veya 6 kademe CVT şanzıman seçenekleriyle tercih edilebiliyor. 

Bunun haricinde Yeni Honda Civic Sedan modeli ECO versiyonuyla LPG'li olarak da satın alınabiliyor. LPG sistemi ve geliştirilmiş motor teknolojisiyle birlikte araçtan istenen verim rahatlıkla alınabiliyor.

img
Engin
EDITOR
PROFIL

Yeni Gelişmeler

Araç Fiyatları

Araba Haberleri