728 x 90Yeni Honda Civic Sedan 1.6 Benzinli Yakıt Tüketimi

Yeni Honda Civic Sedan 1.6 Benzinli Yakıt Tüketimi

2017 yılına damga vuracak ve en çok tercih edilecek modeller arasında yer alan Yeni Honda Civic Sedan bilindiği üzere tüm detaylarıyla ülkemizde piyasaya sunuldu. Özgün tasarımı ve teknolojilerinin yanı sıra aracın son derece performanslı ve verimli motor seçeneklerine sahip olması da büyük bir beğeni topluyor. 

Markanın ülkemizde yer alan tesislerinde üretilen Yeni Honda Civic Sedan modeli diğer ülkelerin pazarlarına da ülkemizden ihraç ediliyor. Bilindiği üzere araç ülkemizde 1.6 benzinli ve 1.6 benzinli&LPG'li olarak satın alınabiliyor. 

LPG'li Versiyonu Tavsiye Ediliyor

Yeni Honda Civic Sedan modelinde LPG sistemi fabrika güvencesi ve garantisi altında satışa sunulmakta ve bu sayede de satış sonrası hizmetler de kesintisiz olarak sunulabilmektedir. 

Aracın bünyesinde yer alan 1.6 litre hacmindeki benzinli motor ilk olarak performansıyla ön plana çıkmakta olup rakiplerine kıyasla daha yüksek yakıt tüketimine sahip olduğu herkes tarafından bilinmektedir. 

Fabrika üretim verilerinde Yeni Honda Civic Sedan modelinin benzinli versiyonunda yakıt tüketim değerleri şehiriçi 9,2 litre, şehir dışı 5,7 litre ve ortalama kullanımda ise 7 litre olarak belirtiliyor. Resmi verilerde LPG'li versiyonuna ait tüketim değerleri ise verilmemektedir. 

img
Engin
EDITOR
PROFIL

Yeni Gelişmeler

Araç Fiyatları

Araba Haberleri