728 x 90Yeni Fiat Freemont Ortaya Çıkıyor

Yeni Fiat Freemont Ortaya Çıkıyor

SUV segmentinde dengelerin değiştiği şu günlerde özellikle Seat Ateca ve Skoda Kodiaq modellerinin satışa sunulmasıyla birlikte rekabetin kızışacağı tahmin ediliyor. Fiat ise SUV segmentinde yer verdiği Freemont modelini güncelleyerek yeni yılda satışa sunmayı planlıyor. Bilindiği üzere Jeep ve Fiat aynı şirket grubunda yer almakta ve çoğu zaman iki marka arasında ortak noktalar yer almaktadır. Özellikle aynı platform üzerinde yükselen ve mevcut durumda satışta olan araçlar bulunuyor. 

Yeni Fiat Freemont modelinin de Jeep Compass modeliyle tasarım noktasında benzerlik taşıyacağı düşünülüyor. Dijital çizimiyle ortaya çıkan modelin tasarım ayrıntılarına bakıldığında da ortaya atılan iddiaların gerçek olma ihtimalinin yüksek olduğu görülüyor. Ortaya çıkan fotoğflar henüz Fiat tarafından doğrulanmamış olup ayrıca aracın ne zaman satışa sunulacağı ile ilgili de bilgi bulunmuyor. 

Tasarımın yanı sıra Yeni Fiat Freemont modelinin Jeep Compass modelinden teknik özellik ve teknoloji olarak da etkilenmesi bekleniyor. Bilindiği üzere Jeep Compass modeli sahip olduğu teknolojik donanımlarla ön plana çıkmaktadır. Markanın başarılı modeli uzun yıllardan beri satışa sunuluyor.

img
Engin
EDITOR
PROFIL