728 x 90Volvo'nun Yeni Kırmızı Anahtarında Neler Var?

Volvo'nun Yeni Kırmızı Anahtarında Neler Var?

Volvo yeni ve şık bir anahtar ile geliyor. Peki ya Volvo'nun yeni kırmızı anahtarında neler var? Volvo uzaktan araç kontrolü için güzel bir anahtarını ortaya koydu. 90 serisinde yer alan S90, V90 ve XC90 modellerinde yer alacak olan Volvo'nun kırmızı anahtarı araqcın pek çok özelliğini uzaktan konrtol etmeyi sağlıyor. 

Volvo İngiltere Operasyon Direktörü David Baddeley'in tanıttığı kırmızı anahtar aracını üçüncü bir kişiye teslim eden araç sahiplerinin daha rahat olmasını sağlayacak. David Baddeley'in yaptığı açıklamada "Otomobilinizi üçüncü bir kişiye teslim etmek insanı dehşet hissi ile karşı karşıya bırakabiliyor. Düzenli olarak araçalarını başkalarına teslim edenler için Volvo Red Key araç sahiplerini daha iyi hissettirecek." sözlerine yer verdi. 

Volvo'nun Red Key'inde Neler Var?

Volvo'nun kırmızı anahtarı aracın valeye, tamirciye ya da genç birini verilmesi durumunda hızı 120 km/h ile sınırlandırıyor. aracın sürekli olarak Adaptif Cruise Control sistemini kullanmasını sağlayan Red Key kör nokta uyarı sistemi, şerit takip ve şeritte tutma asistanı, sürücü uyarı kontrolü, mesafe uyarı ve trafik işareti algılama sistemlerini de sürekli olarak aktif tutuyor. Bu özellikler kırmızı anahtar üçüncü bir şahsa teslim edildiğinde sürekli aktif olarak çalışıyor. 

Volvo'nun Yeni Kırmızı Anahtarında Neler Var?