728 x 90Volkswagen Caddy Black Edition Satışa Sunuldu

Volkswagen Caddy Black Edition Satışa Sunuldu

Alman otomobil devi Volkswagen'in büyük bir ilgi gören hafif ticari modeli Caddy, yeni özel versiyonuyla İngiltere'de satışa sunuldu. Ortaya çıkan Volkswagen Caddy Black Edition haberlerinde modelin sadece 500 adet üretildiği ve ekstra bir üretim yapılmayacağı belirtiliyor. Siyah rengiyle ön plana çıkan aracın standart donanımlardan farklı olarak yeni özelliklere sahip olacağının da altı çiziliyor. 

19 bin 370 Sterlin'den başlayan fiyatlarla satışa sunulan aracın standart Caddy modelinden 800 Sterlin kadar daha pahalı olduğu görülüyor. Volkswagen Caddy Black Edition modeli ticari kullanımın yanı sıra günlük yaşamda kullanım için tasarlanmış olup aracın bünyesinde deri direksiyon, deri vites bölmesi, iki tonlu alaşımlı jantlar, daha alçak süspansiyon, koyu tampon detayları, ısıtmalı ön camlar, sürücü uyarı sistemi ve seyir kontrolü gibi özellikler Volkswagen Caddy Black Edition modelini standart modelden ayıran detaylar arasında yer alıyor. 

Volkswagen Caddy Black Edition modeli standart modelin aksine sadece 2.0 litre hacmindeki turbo destekli dizel motor seçeneğiyle satın alınabilecek. Diğer motor seçeneklerinin sunulmayacağı da net olarak ifade ediliyor.

img
Engin
EDITOR
PROFIL

Yeni Gelişmeler

Araç Fiyatları

Araba Haberleri