728 x 90Volkswagen Atlas SUV Detaylı Özellikleri

Volkswagen Atlas SUV Detaylı Özellikleri

Alman otomobil devinin büyük SUV modeli Atlas ile ilgili olarak her gün yeni bilgiler gün yüzüne çıkmaya başladı. Bilindiği üzere ilk olarak Amerika'da satışa sunulacağı ve başka bir ülkede satışa sunulmayacağı belirtilen araç ile ilgili olarak alınan yeni kararlar doğrultusunda aracın Rusya ve Orta Doğu pazarına da satışa sunulacağı açıklandı. 

Lüks detayları ve oldukça büyük boyutlarıyla rakipleri karşısında ön plana çıkması beklenen Volkswagen Atlas SUV modelinin bünyesinde seyir kontrol sistemi, şerit yardım sistemi, park asistanı, kör nokta uyarı sistemi ve otomatik çarpışma önleyici sistem gibi oldukça üst seviye güvenlik donanımlarının yer aldığı dikkatlerden kaçmıyor. 

Volkswagen Atlas SUV Motor Seçenekleri

Şuan için ortaya çıkan bilgiler doğrultusunda aracın iki farklı güç seçeneğiyle satışa sunulacağı düşünülüyor. 2.0 litre hacmindeki 238 PS güç değerine sahip motorun yanı sıra 280 PS güç üreten 3,6 litre hacminde V6 motorla geleceği ifade edilmektedir. 8 kademe otomatik şanzıman ise her iki motor seçeneğinde de sunulmaktadır.

img
Engin
EDITOR
PROFIL