728 x 90Volkswagen Aerton Ne Zaman Türkiye'ye Gelecek?

Volkswagen Aerton Ne Zaman Türkiye'ye Gelecek?

Volkswagen'in CC'nin yerini alaca olan yeni modeli Aerton Almanya'da satışa sunuluyor. Fiyatları açıklanan yeni Volkswagen Aerton'un ülkemizde ne zaman satışa sunulacağı henüz belli değil. Ancak Almanya'da şimdi satışa sunuldu ise ülkemizde 3 ay içerisinde satışa sunulacaktır diye tahmin ediyoruz. Yani yeni Volkswagen Aerton'un ülkemizde sunulması haziran ayından sonra olacaktır. 

Volkswagen Aerton Motor Seçenekleri 

Volkswagen'in yeni sedan modeli Aertoen memleketi Almanya'da 2 farklı motor seçeneği ile siparişe açıldı. 280 Ps güç üreten benzinli üniteye ve 240 Ps güç üreten dizel üniteye sahip olan yeni Aerton'un her iki seçeneğinde de çift kavramalı DSG otomatik şanzıman yer alıyor. 4 Motion çekiş sisteminin yer aldığı Aerton'un donanım paketleri ise henüz açıklanmadı. 

Yeni Volkswagen Aertoen 563 litre ile 1557 litre arasında bagaj hacmi sunuyor. İç tasarımı Passat'ın yüksek donanım paketleri ile aynı olan yeni Aerton'un iç tasarımında daha sportif koltuklar yer alıyor. 

Almanya'da benzinli üniteye sahip olan yeni Aerton 49.235 Euro'dan, dizel Aerton 51.600 Euro'dan başlayan fiyatlarla sunuluyor. 

 

Volkswagen Aerton Ne Zaman Türkiye'ye Gelecek?

Yeni Gelişmeler

Araç Fiyatları

Araba Haberleri