728 x 90Skoda Kodiaq Türkiye'ye Geldi

Skoda Kodiaq Türkiye'ye Geldi

Skoda'nın yeni suv modeli Kodiaq Türkiye'ye giriş yaptı. Şubat ayında fiyatlarının açıklanacağı söylenen Kodiaq'ın gecikmesi aracı almayı düşünenleri hayal kırıklığına uğrattı. Geçtiğimiz haftalarda Doğuş Grubuna gönderilen Skoda Kodiaq muhtemelen Skoda Showroomlarından birisinde sergileniyor. Henüz 1 tane gönderilen Skoda Kodiaq'ın birkaç hafta içerisinde 4-5 adetlik bir seri ile gönderilmesi bekleniyor. 4-5 adetlik showromlarda sergilenecek olan Kodiaq'ların girişinin ardından aracın fiyatlarının da açıklanması bekleniyor. 

Skoda Kodiaq Motor Seçenekleri 

Skoda'nın yeni suv modeli Kodiaq güçlü motor seçenekleri ile ülkemizde yer alacak. Volkswagen Grubunun 125 Ps'lik ve 150 Ps'lik 1.4 TSi benzinli ünitesini giriş seviyesinde barındıracak olan Skoda Kodiaq'ın dizel cephesinde ise 2.0 litrelik üniteler yer alacak. 150 Ps ve190 Ps güç çıkışlarına sahip olan 2 litrelik TDi üniteler ÖTV nedeni ile dizel cephesinin fiyatını yükseltecek. Bu nedenle Skoda Kodiaq'ın dizel versiyonun ülkemizde beklenildiği etkiyi yapmayacağını tahmin ediyoruz. 

Skoda Kodiaq Fiyatları

Skoda Kodiaq'ın Türkiye fiyatları henüz açıklanmadı. Fiyatların da birkaç hafta içerisinde açıklanması bekleniyor. Tahminlerimize göre 92.000 TL'lik başlangıç fiyatına sahip olacak olan Skoda Kodiaq'ın 200.000 TL'ye ulaşan fiyat aralığına sahip olacağını düşünüyoruz. 

Skoda Kodiaq Türkiye'ye Geldi

Yeni Gelişmeler

Araç Fiyatları

Araba Haberleri