728 x 90Seat Leon Euroleague Edition Satışa Sunuldu

Seat Leon Euroleague Edition Satışa Sunuldu

İspanyol Seat'ın birçok pazarda olduğu gibi ülkemizde de son derece büyük bir ilgi gören Leon modeli ülkemize özel olarak yepyeni bir versiyonla satışa sunuldu. Özel versiyonun sınırlı sayıda üretime sunulduğunun altı çizilirken başka bir ülkede satışa sunulmadığı konusunu da vurgu yapılıyor. 

Basketbol'da Avrupa'nın en önemli turnuvaları arasında kabul edilen Euroleague Basketball 2016-2017 sezonunun sponsorluğu Seat Türkiye tarafından yapılmaktadır. Bu kapsamda da Seat Leon Euroleague Edition özel versiyonu sadece ülkemize özel olarak sınırlı sayıda üretiliyor. 

Seat Leon Euroleague Edition Teknik Özellikleri

1.4 litre hacminde turbo benzinli EcoTSI motor seçeneğine yer verilen modelde 150 HP değerinde güç üretilmekte ve güç aktarımı ise DSG otomatik şanzımanla sağlanmaktadır. Donanım özelliklerine bakıldığında ise standart Seat Leon FR donanım paketine ek olarak bagaj kapağında ve kapı eşiğinde Euroleague logolarının yer aldığı dikkatlerden kaçmıyor. Ayrıca Full LED far teknolojsi, düşük sürüş profili de aracın dikkat çeken detayları arasında yer alıyor. 

Seat Leon Euroleague Edition modeli ülkemizde 86 bin 250 TL'den satışa sunulmaktadır. 

img
Engin
EDITOR
PROFIL

Yeni Gelişmeler

Araç Fiyatları

Araba Haberleri