728 x 90Seat'ın Yeni Suvu 20V20 Kodiaq'a Benzeyecek

Seat'ın Yeni Suvu 20V20 Kodiaq'a Benzeyecek

Volkswagen Grubunun suv atağı hız kesmeden devam ediyor. Hem Volkswagen'in kendisi hem de grubun içinde yer alan Audi, Seat ve Skoda markaları suv atağında Volkswagen'e destek oluyor. Seat'ın C segmenti suv modelinin ardından Skoda lüks Kodiaq'ı ile ortaya çıktı. Audi ise küçük suv modeli Q2'nin ardından Q8 ve SQ8 modellerini ortaya çıkardı. Şimdi de Q6 e-Tron modeli ile uğraşan Audi'nin ardından Seat'da yeni lüks suv modeli ile uğraşıyor. 

Seat'ın C segmneti suv modeli Ateca hem tasarım hem de fiyat olarak oldukça beğenildi. Bunun ardından yeni bir suv model sunacağını belirten Seat Kodiaq ile benzer bir lüks suv model ortaya çıkarak. Yeni lüks suv model geçtiğimiz Detroit Otomobil Fuarında da görsel olarak ortaya çıkmıştı. Bu modelin temelde Skoda Kodiaq ile aynı olacağı söyleniyor. 

Henüz detayları bilinmeyen Seat'ın yeni 20V20 modeli Seat Ateca ile benzer bir görünüme sahip olacak. Seat'ın fiyat politikası uygulandığında ise aracın oldukça düşük fiyatlarla karşımıza çıkacağını tahmin ediyoruz. Yeni Seat 20V20'nin motor gamında da tabiki Volkswagen Grubunun üniteleri yer alacak. 

Seat'ın Yeni Suvu 20V20 Kodiaq'a Benzeyecek

Yeni Gelişmeler

Araç Fiyatları

Araba Haberleri