728 x 90Renault Talisman Yakıt Tüketimi Nasıl?

Renault Talisman Yakıt Tüketimi Nasıl?

Renault'un lüks sınıfında yer almaya başlayan Talisman modeli görenleri kendisine hayran bırakıyor. Aracın hem dış tasarımı hem de iç mekan tasarımı sahip olduğu lüks detaylarla ön plana çıkıyor. Seyahatlerin konforlu ve eğlenceli bir şekilde geçmesi için tüm ayrıntıların düşünüldüğü dikkatlerden kaçmazken son derece verimli motor seçenekleriyle satışa sunulması da aracın başarısına katkı sağlıyor.

Renault Talisman Motor Seçenekleri

  • 1.5 dCi 110 bg
  • 1.5 dCi EDC 110 bg
  • 1.6 dCi 130 bg
  • 1.6 dCi EDC 130 bg
  • 1.6 dCi EDC 160 bg

Farklı motor hacimleri, güç değerleri ve şanızman seçenekleriyle satışa sunulan  Renault Talisman modelinin özellikle performans açısından beklenitleri tam olarak karşıladığı görülüyor. Aracın yakıt tüketim değerleri göz önüne alındığında ise ortalama 3,6 litre ile 4,5 litre arasında değişiklik gösterdiği dikkatlerden kaçmıyor. Motor seçeneklerine, şanzımana ve hacme göre farklılık göstermekte olup verilen değerlerin fabrika verilerinden derlendiği unutulmamalıdır. 

Gerçek koşullarda yakıt tüketiminin üst seviyelere çıkabileceği belirtiliyor. Fakat tüm bunlara rağmen rakip modellere kıyasla Renault Talisman modelinin oldukça verimli olduğunu ifade etmek yanlış olmayacaktır.

Renault Talisman Yakıt Tüketimi Nasıl?
img
Engin
EDITOR
PROFIL