728 x 90Renault Kangoo ZE Teknik Özellikleri

Renault Kangoo ZE Teknik Özellikleri

Elektrikli otomobillere farklı bir bakış açısıyla yaklaşan Fransız otomobil üreticisi tarafından yeni Renault Kangoo ZE modelinin ayrıntıları gün yüzüne çıkarılmaya başlandı. Selefine göre yeni motor ve batarya teknolojisi sayesinde Renault Kangoo ZE modeli en uzun sürüş menziline sahip hafif ticari model olarak kayıtlara geçti. Rakipleri tarafından kısa bir süre içerisinde yeni bir atak yapılması bekleniyor.

Yüzde 50 Menzil Artışı

Bilindiği üzere uzun yıllardan beri ülkemizde hafif ticari modeller çok yönlü kullanılma özellikleriyle dikkatleri üzerine çekiyor. Markaların hafif ticari satış rakamlarından da gösterilen ilginin büyüklüğünü görmek mümkündür. 

Sürüş menzili selefine göre yüzde 50 daha artırılan Renault Kangoo ZE modelinin satış rakamlarında da büyük bir artışın yaşanması bekleniyor. Özellikle ticari faaliyette bulunan ve şehir içinde yoğun kullanıma sahip firmalar tarafından Renault Kangoo ZE modelinin tercih edilmesiyle birlikte büyük oranda maddi tasarrufun yapılabileceğinin altı çiziliyor. 

Renault Kangoo ZE modeli önümüzdeki ay resmi olarak satışa sunulacak olup ortaya çıkan bilgilerde aracın 170 kilometre olan sürüş menzinin 270 kilometreye çıkarıldığı belirtiliyor.

img
Engin
EDITOR
PROFIL