728 x 90Porsche Panamera Executive Motor Seçenekleri Açıklandı

Porsche Panamera Executive Motor Seçenekleri Açıklandı

Lüks otomobil üreticileri arasında zirvede yer alan ve kısa bir süre öncesinde attığı yeni adımlarla satış rakamlarını ciddi bir seviyede artırmaya başaran Porsche markası yeni Panamera model ailesiyle başarısını artırmayı hedefliyor. 

Geçtiğimiz günlerde düzenlenen Los Angeles Otomobil Fuarı kapsamında tanıtımı gerçekleştirilen yeni model ailesi bünyesinde en büyük ilgiyi ise Porsche Panamera Executive modeli gördü. Yetkililer tarafından modelle ilgili olarak yapılan açıklamalarda aracın makam aracı olarak tasarlandığı ve bu sebepten dolayı tüm ayrıntılara gerekenden daha fazla önem verildiğini altı çiziliyor. 

Porsche Panamera Executive modeli seri içerisinde en uzun şasiye sahip model olması sayesinde iç mekanda oldukça geniş bir hacim sunmaktadır. Hem ön hem de arka kısımda baş ve diz mesafesinin en iyi şekilde bırakıldığı dikkatlerden kaçmazken en uzun yolculuklarda bile konforun maksimum seviye tutulduğu belirtiliyor. 

Porsche Panamera Executive modeliyle sunulacak motor seçenekleri ise anamera 4 Executive 330 hp, Panamera 4 E-Hybrid Executive 462 hp, Panamera 4S Executive 440 hp ve Panamera Turbo Executive 550 hp olarak belirtiliyor.

img
Engin
EDITOR
PROFIL