728 x 90Opel Corsa Sedan Görüntülendi

Opel Corsa Sedan Görüntülendi

Kısa bir süre önce kamuflajlı olarak ortaya çıkan Corsa prototip modelinden sonra Corsa modeline benzerliğiyle dikkat çeken sedan bir model daha test sürüşleri esnasında kameralara yakalandı. Ortaya çıkan kamuflajlı görüntünün ardından fotoğrafı çekilen aracın Opel Corsa Sedan modeli olabileceğine dair iddialar ortaya atıldı. 

Kamuflaj çok yoğun bir şekilde uygulanmasa da aracın önünde panjurun sahte bir panjur olduğu dikkatlerden kaçmazken özellikle yan aynalar ile far tasarımlarının Corsa hatchback modeliyle büyük bir benzerlik taşıdığı dikkatlerden kaçmıyor. 

Araçla ilgili olarak bir diğer dikkat çeken detay ise Opel Corsa Sedan modelinin Buick markası altında da satışa sunulabileceği ihtimallerinin oldukça yüksek olması. Genel olarak tasarımın birebir aynı olacağı sadece iç mekanda Buick versiyonunda daha lüks detaylara yer verilebileceği iddia ediliyor. Bir diğer iddiaya göre ise aracın Cehvy Sail olarak da satışa sunulabileceği belirtiliyor. 

İddiaların doğru olması durumunda görüntülenen aracın Opel Corsa hatchback modeliyle aynı motor seçeneklerine sahip olması ve en küçük motor seçeneğinin 1.0 litre hacminde olması bekleniyor. 

Son yıllarda Amerika pazarında özellikle SUV modellerin ön plana çıkmasından dolayı aracın Amerika hariç birçok ülkede satışa sunulma ihtimali oldukça yüksek görülüyor.

img
Engin
EDITOR
PROFIL