728 x 90Mercedes Maybach S650 Cabriolet Yarın Tanıtılıyor

Mercedes Maybach S650 Cabriolet Yarın Tanıtılıyor

Alman lüks otomobil üretici Mercedes'in çatısı altında faaliyet göstermesiyle ön plana çıkan Maybach tarafından üretilen Mercedes Maybach S650 Cabriolet modeli Los Angeles Otomobil Fuarı'nda tanıtılacak. 

Tanıtımın ardından zaman kaybetmeden aracın üretimine başlanması beklenmekte olup resmi tanıtımın öncesinde teknik özelliklerin bir kısmının da açıklandığı dikkatlerden kaçmıyor. 

Mercedes Maybach S650 Cabriolet modeli geçtiğimiz sene Nisan ayında piyasaya sunulan Mercedes S-Class Cabriolet modeliyle büyük bir benzerlik taşıyacak olup daha gelişmiş özelliklere sahip olması bekleniyor. 

Ultra Güçlü Mercedes Maybach S650 Cabriolet

Aracın kalbinde V12 silindir 6.0 litre motor hacmine sahip bir güç ünitesinin yer alacağı görülüyor. Gücü, performansı ve verimiyle tüm beğenileri toplaması beklenen Mercedes Maybach S650 Cabriolet modelinin 0'dan 100 kilometre hıza çıkış süresi 4,1 saniye olarak veriliyor. 

Ortaya çıkan detaylarda Mercedes Maybach S650 Cabriolet modelinin yakıt tüketim değeri ise 100 kilometrede ortalama 12 litre olarak verilmektedir.

img
Engin
EDITOR
PROFIL