728 x 90Mercedes Benz Pikap Adım Adım Ortaya Çıkıyor

Mercedes Benz Pikap Adım Adım Ortaya Çıkıyor

Mercedes Benz pikap modelinin resmi olarak tanıtılması sadece 2 gün kala Alman otomobil devi tarafından araca ait yeni ipucu görselleri yayınlandı. Büyük bir merakla beklenilen aracın Mercedes Benz için bir ilk olmasından dolayı otomobil dünyasında heyecan uyandırıyor. 

Renault Alaskan ve Nissan Navara modelleriyle büyük benzerliğe sahip olması beklenen aracın tasarımından çok bünyesinde barındıracağı teknoloji ve güç ünitesi seçenekleri merak ediliyor. Üst sınıf bir pikap modeli olacağı kesinleşen aracın hangi ülkelerde satışa sunulacağı da henüz bilinmeyen detaylar arasında yer alıyor. 

Tasarım, teknoloji ve güç ünitesi olarak tamamen üst sınıfa hitap edecek olan Mercedes Benz pikap model ilk kez 25 Ekim günü Stockholm'de gün yüzüne çıkması bekleniyor. Her ne kadar ilk olarak konsept bir model olarak tanıtılacak olsa da diğer konseptlerden farklı olarak üretim versiyonuna yakın bir araçla tanıtımının gerçekleştirileceği tahmin ediliyor. 

Nissan Navara ile büyük bir tasarım benzerliğine sahip olacak aracın Nissan tesislerinde üretilebileceği de ortaya atılan iddialar arasında yer almaktadır. Tüm detayları 25 Ekim tarihinden itibaren internet  sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz.

Mercedes Benz Pikap Adım Adım Ortaya Çıkıyor
img
Engin
EDITOR
PROFIL