728 x 90Kia GT 5 Saniyede 100 Kilometreye Çıkacak

Kia GT 5 Saniyede 100 Kilometreye Çıkacak

Uzun bir süredir parça parça görüntülerin internet üzerinde paylaşılmasıyla ortaya çıkan 2017 Kia GT modelinin tanıtımına günler kala yeni görüntüler de gelmeye devam ediyor. Son olarak aracın ön far grubuna ait bir fotoğrafın paylaşıldığı görülmektedir. 

Güney Koreli otomobil üreticisinin standart modellerinden farklı olarak GT modelinin performans odaklı olacağı ve özellikle sportif tasarım detaylarının yanı sıra güçlü motor teknolojisiyle ön plana çıkacağı ifade ediliyor. Kia'nın GT4 Stinger konsept modelinden ilham alınarak geliştirilen 2017 Kia GT modeli 8 Ocak 2017 günü Detroit Otomobil Fuarı'nda resmi olarak tanıtılacak. 

4 Kapılı Coupe Tasarımı

Aracın performans tutkunlarını hitap etmesi ve performans odaklı olmasına rağmen 4 kapılı coupe bir tasarıma sahip olması 2017 Kia GT modeline gösterilen ilgiyi artırması bekleniyor. 

0'dan 100 Kilometre Hıza 5.1 Saniyede Çıkacak

Ortaya çıkan görüntülerde 2017 Kia GT modelinin yüksek hızlara rahatlıkla çıkabileceğine vurgu yapılırken yeni bilgilerde aracın 0'dan 100 kilometre hıza sadece 5.1 saniye içerisinde rahatlıkla çıkabileceği belirtiliyor. Ortaya çıkan tüm bu bilgilerle beklentilerin daha da yükseldiğini ifade etmek yanlış olmayacaktır.

img
Engin
EDITOR
PROFIL