728 x 90Hyundai ix25 SUV Fiyatı Türkiye Tahminleri

Hyundai ix25 SUV Fiyatı Türkiye Tahminleri

Hyundai Türkiye tarafından uzun bir süredir i10 ve i20 modellerinin yanı sıra yeni bir modelin daha ülkemizde üretilebilmesi için çalıştığı biliniyor. Son olarak konuyla ilgili olarak ortaya çıkan bilgilerde Hyundai Türkiye'nin yeni modelin üretimi için son aşamaya geldiği ve yakın bir zamanda gerekli olan çalışmaların başlayacağı ifade ediliyor. 

Üretime konu olan Hyundai ix25 SUV modelinin Hindistan pazarında Creta model adıyla satışa sunulduğu bilinmekte olup ülkemizde satışa sunulması durumunda Hyundai ix25 olarak çıkacağı tahmin ediliyor. 

i20 ve i30 modellerinden yola çıkılarak üretimi gerçekleştirilen Hyundai ix25 SUV modelinin B segmentinde küçük bir SUV modeli olduğu görülüyor. Bilindiği üzere markanın mevcut durumda Hyundai Tucson modeli büyük bir ilgi görmekte ve ülkemizde de en çok tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. 

Hyundai ix25 SUV modelinin de Tucson modeli gibi ülkemizde ilgi göreceği tahmin edilmekte olup Türkiye fiyatlarının da i30 modelinin üzerinde olsa da yakınlık göstemesi bekleniyor. Önümüzdeki günlerde detaylarla birlikte fiyatlarının da ortaya çıkacağı düşünülüyor.

img
Engin
EDITOR
PROFIL

Yeni Gelişmeler

Araç Fiyatları

Araba Haberleri