728 x 90Hyundai i20 Dizel Modeline Yeni Donanım Paketi

Hyundai i20 Dizel Modeline Yeni Donanım Paketi

Hyundai Türkiye İzmit Assan fabrikalarında üretilen Hyundai i20 modelinin dizel güç ünitesine sahip versiyonu için yeni bir donanım paketi sunuldu. Bilindiği üzere modelin Elite donanım paketi en üst seviyede yer almakta olup günümüze kadar sadece aracın benzinli versiyonlarıyla sunulmuştu. Bugün açıklanan bilgilerle birlikte Hyundai i20 dizel modeli için de Elite donanım paketi sunulmaya başlandı.

Hyundai i20 dizel modeli Elite donanım paketiyle ülkemizde 65 bin 100 TL satış fiyatıyla satın alınabilecek. Modeli rakipleri karşısında ön plana çıkaran birçok teknolojinin Elite donanım seviyesiyle birlikte sunulduğu görülüyor. Yağmur sensörü, geri görüş kamerası, otomatik kararan iç dikiz aynası ve dijital klima gibi teknolojiler Elite donanım paketinin en dikkat çeken özellikleri arasında yer alıyor.

Hyundai i20 modelinin dizel versiyonunda 1.4 litrelik hem performanslı hem de düşük yakıt tüketim değerine sahip CRDi güç ünitesi görev almaktadır. Yakın bir zamanda 1.4 litrelik CRDi motor seçeneğiyle birlikte otomatik şanzıman seçeneğinin de sunulması bekleniyor.

img
Engin
EDITOR
PROFIL

Yeni Gelişmeler

Araç Fiyatları

Araba Haberleri