728 x 90Hyunda i20 Kamuflajıyla 2017 Seat Ibiza Modeli Ortaya Çıktı

Hyunda i20 Kamuflajıyla 2017 Seat Ibiza Modeli Ortaya Çıktı

Seat markasının Leon modelinden sonra en çok ilgi gören Ibiza modeli yeni platformuyla gün yüzüne çıktı. 2017 Seat Ibiza modelinin yeni platformu bilindiği üzere şuana kadar başka bir araçla kullanılmadı. Volkswagen tarafından geliştirilen ve MQB A Zero adı verilen yeni platform ilk defa 2017 Seat Ibiza modelinde kullanılacak olup ilerleyen dönemlerde Volkswagen Polo ve Skoda Fabia modellerinde de kullanılabileceğinin altı çiziliyor. 

Standart kamuflaj uygulamasının aksine Seat bu sefer farklı bir kamuflaj uygulamasını tecih ediyor. Hyundai i20 modeliyle oldukça büyük bir benzerlik taşıyan kamuflaj uygulamasıyla gizlenen 2017 Seat Ibiza modelinin test süreci bu şekilde devam ediyor. 

Her ne kadar aracın Hyundai i20 kamuflajıyla gizlendiği görülse de 2017 Seat Ibiza modelinde kullanılan arka far grubunun Leon modelinden esinlenerek tasarlandığı dikkatlerden kaçmıyor. 

2017 Seat Ibiza modeli turboşarjlı destekli benzinli ve dizel motor seçenekleriyle satışa sunulacak olup 1.0 litre hacminde 3 silindirli benzinli motor seçeneğinin de aracın bünyesinde yer alması bekleniyor. 2016 yılı sona ermeden araçla ilgili merak edilen tüm detayların ortaya çıkacağı düşünülmektedir.

img
Engin
EDITOR
PROFIL