728 x 90Honda Civic Sedan Aralık Ayı Kampanyası

Honda Civic Sedan Aralık Ayı Kampanyası

2016 yılı sona ermeden Honda tarafından son serece avantajlı bir kampanyaya daha imza atılıyor. Bilindiği üzere yeni ÖTV düzenlemesi ile birlikte otomobil fiyatlarında farklı oranlarda artış meydana geliyor. 

Aralık ayı boyunca devam edecek olan kampanya kapsamında Honda Civic Sedan modeline özel olarak ÖTV farkından dolayı meydana gelen fiyat artışı Honda tarafından ödenecek. 2017 Ocak ayı itibariyle ÖTV düzenlemesinden dolayı otomobil fiyatları zamlanacağından dolayı yeni bir Honda Civic Sedan modeline sahip olmak isteyenlerin kampanyayı kaçırmamaları tavsiye ediliyor. 

Honda CR-V 4x4 Dizel Otomatik Kampanyası

Honda Civic Sedan modelinin yanı sıra 2016 yılının son ayında Honda CR-V 4x4 dizel otomatik modelinde şimdi al seneye öde kampanyası sunluyor. Kampanya kapsamında Honda CR-V modeline sahip olmak için kullanılan kredilerin taksit ödemelerine seneye başlama fırsatı sunulmaktadır. 

Sadece Yetkili Bayilerde Geçerli

Tüm bu avatanjlı fırsatlardan yararlanmak isteyenlerin zaman kaybetmeden en yakın Honda yetkili bayisine uğralamaları gerekmektedir. Kampanya 2016 Aralık ayı boyunca sadece yetkili bayilerin bünyesinde devam edecektir.

img
Engin
EDITOR
PROFIL