728 x 90Ford Edge ve Kuga Vignale Versiyonları Geliyor

Ford Edge ve Kuga Vignale Versiyonları Geliyor

Ford'un lüks detaylarıyla ön plana çıkan Vignale serisine yeni modeller ekleniyor. Geçtiğimiz günlerde marka tarafından yapılan açıklamalarda Ford Kuga ve Edge Vignale versiyonlarının resmi olarak siparişe açıldığı belirtildi. Ford Kuga ve Edge Vignale versiyonlarıyla lüks SUV modellere olan taleplerin karşılanması amaçlanıyor.

Vignale versiyonlarında standart modellerden farklı olarak malzeme kalitesinin daha yüksek olduğu, deri döşeme ve dikiş detaylarının yer aldığı, özel ön panjur tasarımının kullanıldığı ve daha farklı dış renk seçimlerinin sunulduğu görülüyor. 

Ford Kuga Vignale Motor Seçenekleri

  • 1.5 litre EcoBoost 150 HP
  • 1.5 litre EcoBoost 182 HP
  • 2.0 litre TDCi 180 HP

Ford Edge Vignale Motor Seçenekleri

  • 2.0 litre TDCi 180 HP
  • 2.0 litre TDCi 210 HP

Lüks iç mekan detaylarının yanı sıra güçklü motor seçeneklerinin de sunulduğu dikkatlerden kaçmıyor. Vignale versiyonlarının geleceğinin parlak olduğunu düşünen Ford yetkilileri tarafından lüks SUV pazarından daha büyük pay alınması amaçlanıyor. Otomobil dünyasında son zamanlarda meydana gelen değişimlerden sonra Ford Kuga ve Edge Vignale modellerinin beklediği ilgiyi göreceği düşünülüyor.

Tüm bunların yanı sıra Vignale versiyonlarına özel olarak internet sitesi üzerinden otomobilleri kişileştirme hizmeti de sunuluyor.

img
Engin
EDITOR
PROFIL

Yeni Gelişmeler

Araç Fiyatları

Araba Haberleri