728 x 90Ford EcoSport SUV Tanıtım Etkinlikleri Başladı

Ford EcoSport SUV Tanıtım Etkinlikleri Başladı

Kuzey Amerika prömiyeri için Ford EcoSport SUV modelinin tanıtım etkinlikleri başladı. Küçük SUV segmentinin liderleri arasında yer alması beklenen aracın tanıtımlarında sosyal medya platformu Snapchat uygulamasının da kullanıldığı dikkatlerden kaçmıyor. Bugün itibariyle başlayan tanıtım çalışmaları hem Holywood'da düzenlenen etkinliklerle hem de Snapchat paylaşımlarıyla 3 gün boyunca devam edecek. 

Bu denli teknolojik bir aracın tanıtımında teknolojinin nimetlerinden faydalanmanın da tesadüf olmadığı görülüyor. Küçük boyutları, pratik kullanım özellikleri, verimli motor seçenekleri ve özgün tasarım detaylarının yanı sıra Ford EcoSport SUV modelinin iç mekan teknolojileri büyük bir beğeni topluyor. Gelişmiş B&O Play ses sistemine yer veren aracın iç mekanına konumlandırılmış dokunmatik ekran ile birlikte yolculukların çok daha keyifli bir hale geleceğinin altı çizilmektedir. 

SYNC Conncet ve FordPass teknolojisine de Ford EcoSport SUV modelinde yer verildiği dikkatlerden kaçmayan teknoloji detayları arasında yer alıyor. Bu teknoloji Ford EcoSport SUV modelinin sürücüler tarafından uzaktan erişebilmesine imkan veriliyor.

Kuzey Amerika'da büyük bir ilgi gören aracın ülkemizde satışa sunulması beklenmiyor.

img
Engin
EDITOR
PROFIL

Yeni Gelişmeler

Araç Fiyatları

Araba Haberleri