728 x 90Fiat Egea Station Wagon Dizel Otomatik Fiyatı

Fiat Egea Station Wagon Dizel Otomatik Fiyatı

İtalyan otomobil markası Fiat'ın ülkemizde yer alan tesislerinde üretilen Fiat Egea modelinin son olarak satışa sunulan SW versiyonu da dizel otomatik kombinasyonuna kavuştu. Markanın uzun bir süredir Fiat Egea Station Wagon modeli için dizel otomatik versiyonunu satışa sunması bekleniyordu.

Bilindiği üzere son yıllarda dizel ve otomatik birlikteliğine sahip olan araçlar son derece büyük bir ilgi görmektedir. Bu durmun farkında olan üreticiler tarafından ise dizel modellere otomatik şanzıman seçenekleri eklenmeye devam ediyor. 

1.6 litre hacminde dizel motora sahip olan Fiat Egea Station Wagon modelinde güç aktarımı ise 6 ileri otomatik çift kavramalı şanzımanla sağlanıyor. 5 yıl veya 100 bin kilometre garantisi altında satışa sunulan Fiat Egea Station Wagon modelinin ülkemizdeki fiyatı ise 86 bin 900 TL'den başlıyor. 

Fiat Egea Station Wagon modeli dizel otomatik kombinasyonuyla Urban Plus ve Lounge Plus olarak iki farklı donanım paketiyle satışa sunulduğu görülüyor. Aracın ülkemiz pazarında nasıl bir ilgi göreceği merak edilmekte olup özellikle geniş ailelerin tercih edileceği düşünülüyor.

img
Engin
EDITOR
PROFIL