728 x 90BMW 1 Serisi Sedan Tanıtımı Yapıldı

BMW 1 Serisi Sedan Tanıtımı Yapıldı

BMW 1 Serisi Sedan modeli için beklenen an geldi ve aracın resmi tanıtımı gerçekleştirildi. Çin pazarında satışa sunulacağı kesinleşen ve Brezilya pazarında da satışa sunulabilmesi için ön çalışmaların yapıldığı bilinen BMW 1 Serisi Sedan modelinin tanıtım etkinliği tahmin edileceği üzere Guangzhou'da gerçekleştirildi. 

1 Serisi HB ile teknoloji ve teknik olarak büyük benzerlik taşıyan aracın özellikle genç nesil tarafından ilgi görmesi bekleniyor. BMW 1 Serisi Sedan modelinde kullanıma sunulan Comfort, Sport ve Eco Pro sürüş modları ise aracın verimli bir hale gelmesinde büyük rol oynayacak. Ayrıca aracın bünyesinde fren enerjisinden geri kazanım ile start & stop teknolojisinin yararlanılacağının altı çiziliyor. 

Güvenlik olarak ise otomobilde acil yardım, şerit uyarı sistemi ve çarpışma uyarı sistemi gibi son derece gelişmiş teknolojilerin kullanılacağı dikkatlerden kaçmıyor. BMW 1 Serisi Sedan modelinde tercihe sunulan 1.5 ve 2.0 litre benzinli motorlarla aracın ortalama yakıt tüketim değerinin 5,5 litre olarak verildiği görülüyor. 

Aracın ne zaman satışa sunulacağı ise henüz bilinmezken Avrupa pazarı için yapılan planlar da gizliliğini koruyor.

img
Engin
EDITOR
PROFIL

Yeni Gelişmeler

Araç Fiyatları

Araba Haberleri