728 x 90Audi A4 Allroad Quattro Türkiye Fiyatı Açıklandı

Audi A4 Allroad Quattro Türkiye Fiyatı Açıklandı

Hafif arazi şartları ve zorlu yol şartları için özel olarak tasarlanan Yeni Audi A4 Allroad Quattro modeli tasarım detayları, sahip olduğu duruş, güçlü motorları ve teknolojileriyle rakipleri karşısına çıkıyor. Ülkemizde fiyatı resmi olarak belli olan aracın bugünden itibaren oldukça büyük bir ilgi görmesi ve beklenilenden daha yüksek satış rakamlarına ulaşması bekleniyor. 

Yeni Audi A4 Allroad Quattro Motor Seçenekleri

Alman otomobil üretici Audi tarafından üretimi gerçekleştirilen araç Avrupa pazarında 3.0 litrelik motor seçenekleriyle sunuluyor. Ülkemizdeki yüksek vergi oranları ve akar yakıt fiyatları nedeniyle araç 2.0 litrelik motor hacimleriyle satışa sunuluyor. Hem dizel hem de benzinli olarak tercih edilebilen araçta güç aktarımı ise S Tronic otomatik şanzımanla gerçekleştiriliyor. 

Sadece dört çeker olarak satın alınabilen aracın 2.0 litrelik benzinli seçeneği 252 HP, 2.0 litrelik dizel seçeneği ise 190 HP güç sunuyor. Performans ve konfor konusunda her hangi bir problem yaşatmayacak olan araç ülkemizde 240 bin TL'den başlayan fiyatlarla satın alınabilecek. 

Aracın benzinli versiyonunun fiyatı ise 277 bin TL'den başlamakta olup dizel seçeneğinin daha büyük ilgi görmesi bekleniyor.

img
Engin
EDITOR
PROFIL

Yeni Gelişmeler

Araç Fiyatları

Araba Haberleri