728 x 90Alfa Romeo Stelvio Fiyatı Belli Oldu

Alfa Romeo Stelvio Fiyatı Belli Oldu

İtalyan Otomotiv devi Alfa Romeo yeni suv modeli Stelvio'nun başlangıç fiyatını duyurdu. Alfa Romeo Stelvio üzerinde First Edition donanım paketi ile beraber 57.300 Euro'ya satışa çıkacak. 

Alfa Romeo Stelvio'nun 57.300 Euro'luk paketinin içerisinde 20 inçlik 5 kollu alaşımlı jantlar, boyalı fren kalıpları ve Xenon farlar standart olarak yer alıyor. Dış tasarımında ışıklandırılmış kapı kollarına ve krom kaplamalı pencelerelere sahip olan Stelvio'nun iç tasarımında ise siyah deri koltuklar ve ahşap işlemeler yer alıyor. 

Yeni Alfa Romeo Stelvio'nun güvenli önlemleri ise üst düzeyde. Araçta standart olarak ileri çarpışma uyarı sistemi, şerit takip ve müdahale sistemi, geri görüş kamerası yer alıyor. Bunlara ek olarak aracın denge ve frenleme sistemleri de güvenlik ekipmanı olarak sunuluyor. Alfa Romeo'nun G kuvvetini yenen özel tork kontrol ünitesi de aracın virajlarda uygun çekiş ayarını ve yön dengesini sağlamasına yarıyor. 

Alfa Romeo'nun yeni suv modeli Stelvio'da 2 litrelik benzinli ünite yer alıyor. Sıralı 4 silindirli olan turbo beslemeli bu ünite 280 hp gücü ile 57.300 Euro'luk satış fiyatına sahip. 

Alfa Romeo Stelvio Fiyatı Belli Oldu

Yeni Gelişmeler

Araç Fiyatları

Araba Haberleri