728 x 902019 Toyota Corolla Sedan Modeli Kameralara Yakalandı

2019 Toyota Corolla Sedan Modeli Kameralara Yakalandı

Dünya genelinde en yüksek otomobil satış rakamlarına sahip iki markadan biri olan Toyota'nın en büyük ilgi gören modeli Toyota 2019 modeliyle gün yüzüne çıktı. Test süreçleri devam ederken casus kameralara yakalanan modelin ağır bir kamuflaj altında olması tasarım detaylarını büyük oranda saklıyor. 

Her ne kadar yoğun bir kamuflaj altında olsa da 2019 Toyota Corolla Sedan modelinin ön yüz tasarımının Prius modeliyle büyük bir bir benzerlik taşıması dikkatlerden kaçmıyor. Şuan için aracın üzerinde yuvarlak tasarıma sahip farların kullanıldığı görülüyor. Üretim versiyonunda bu farların tamamen değişim geçireceği ve modern tasarımıyla ön plana çıkacak farların kullanılacağı belirtiliyor. 

Tüm bunların yanı sıra 2019 Toyota Corolla Sedan modelinin yan pencerelerinin selefine göre oldukça geniş olduğu görülüyor. Böylelikle aracın iç mekanının daha ferah olacağı da tahmin ediliyor. 

Aracın 2019 modeli markanın CH-R ve Corolla Prius hibrit modelleriyle aynı platform üzerinde yükselecek olup bir süre bu platform üzerinde üretilmeye devam edecek.

img
Engin
EDITOR
PROFIL