728 x 902018 Seat İbiza Ortaya Çıktı

2018 Seat İbiza Ortaya Çıktı

Seat’ın yenilenen İbiza modeli ortaya çıktı. 31 Ocakta ortaya çıkacağı daha önceden söylenmiş olan Seat İbiza’nın yenilenen tasarımında büyük değişiklikler dikkat çekiyor. Dış tasarımında far yapısının değişikliği göze çarpan 2018 Seat İbiza’nın Alt ve üst ızgaraları birbiri ile bağlantılı olarak tasarlanmış. Selefinde uzun olan alt ızgaralar yeni nesilde kısaltılmış ve yüksekliği artırılmış. Selefinde yatay olan sis farlarının tasarımı da yeni nesilde dikey olarak konumlandırılmış.

Yeni nesline ulaşan Seat İbiza’nın arka kısmında ise far yapısında küçük oynamalar dikkat çekiyor. Çift taraflı Sportif egzozların yer aldığı yeni İbiza’nın arka difüzeri de oldukça dikkat çekiyor.

2018 Seat İbiza’nın İçi Yeniden Tasarlanmış

Yenilenen Seat İbiza’nın asıl büyük değişimleri iç tasarımda yaşanmış. Selefinde oval olarak ön cama doğru yükselen orta konsol yeni nesilde daha dik olara tasarlanmış. Havalandırma ünitesi selefinde yuvarlak olan İbiza’nın yeni neslinde petek dokulu havalandırma kanalları yer alıyor. Orta konsolunda havalandırma kanallarının altına yerleştirilen dokunmatik panel daha da büyütülmüş ve yenilenmiş. Dijital klima panelinin kullanıldığı yeni İbiza’nın direksiyon simidinde ise değişiklik yok. Yeni nesil Seat İbiza’nın ön konsolunun ortasında krem renkli geniş şerit de dikkat çekiyor. Estetik bir görünüm kazandıran bu şerit direksiyon ve koltuklarda da küçük detaylar halinde sunulmuş ve yeni İbiza daha şık bir tasarıma sahip olmuş. 

2018 Seat İbiza Ortaya Çıktı