728 x 902018 Mitsubishi ASX Tasarımı Ortaya Çıktı

2018 Mitsubishi ASX Tasarımı Ortaya Çıktı

SUV segmentinde yaşanan rekabet yeni modellerin ortaya çıkması ile her geçen gün kızışmaya devam ediyor. Rekabetin oldukça yoğun yaşanması neticesinde hem SUV modellerin kaliteleri ve teknolojileri gelişme gösterirken bu durumun tam tersi olarak satış fiyatları da kalitelerine göre oldukça büyük oranda düşmektedir. Özellikle SUV pazarının Seat Ateca ve Skoda Kodiaq modellerinin satışa sunulmasının ardından nasıl bir değişim geçireceği merak ediliyor.

Konsept Modelden Üretime Yolculuk

 

Concept XR-PHEV II konsept modelinden yola çıkılarak 2018 Mitsubishi ASX modelinin üretimi için çalışmalara başlandığı ve mevcut olarak test sürüşlerinin yapıldığının altı çiziliyor. İlk olarak dijital çizimi ortaya çıkan 2018 Mitsubishi ASX modelinin konsept modelle büyük oranda benzerlik taşıdığı dikkatlerden kaçmıyor. Günümüzde genel olarak sportif ve modern tasarım hatlarına sahip olan modellerin büyük bir ilgi gördüğü herkes tarafından bilinmektedir. 

Hibrit Motor Seçeneği Ekleniyor

2018 Mitsubishi ASX modelinde tasarım noktasında meydana gelen gelişmelerin yanı sıra motor seçeneklerinde değişimin yaşanması bekleniyor. Özellikle dizle ve benzinli motor seçenekleriyle birlikte eş zamanlı olarak hibrit motor seçeneklerinin de sunulmaya başlanacak olması en çok dikkat çeken değişimler arasında ilk sırada yer alıyor.

img
Engin
EDITOR
PROFIL

Yeni Gelişmeler

Araç Fiyatları

Araba Haberleri