728 x 902017 VW Golf DSG Şanzıman Yakıt Tüketimi Düştü

2017 VW Golf DSG Şanzıman Yakıt Tüketimi Düştü

Avrupa pazarının uzun yıllardan beri en çok satan modeli olan Golf 2017 yılına yeni teknolojilerle giriş yapıyor. Sportif tasarım, güçlü motorlar, yüksek konfor standartları ve teknolojileriyle büyük bir ilgi gören aracın bünyesinde yer verilen yeni şanzımanın hem sürüş konforu hem de yakıt tüketimi açısından son derece başarılı olduğu dikkatlerden kaçmıyor. 

7 Vitesli DSG Şanzıman Teknolojisi

2017 VW Golf modelinin bünyesinde sunulan seçenekler arasında yer alan 7 vitesli DSG şanzıman sayesinde motorların sürekli olarak optimum değerler arasında çalışması sağlanıyor. Optimum çalışma değerleri sayesinde ise hem performans hem de yakıt tüketimi konusunda beklentiler rahatlıkla karşılanabiliyor. 

0,3 Litrelik Tasarruf Sağlanıyor

Önceki modellerde kullanılan DSG şanzımanlara kıyasla 2017 VW Golf modelinde yer verilecek olan 7 vitesli DSG şanzıman her 100 kilometrede ortalama 0,3 litre daha az yakıt tüketiyor. Uzun süreli kullanımlarda ciddi miktarlarda yakıt tasarrufu yapılabileceği dikkatlerden kaçmıyor. 

Maksimum verim ve düşük yakıt tüketim değeri haricinde 2017 VW Golf modelinin 7 vitesli DSG şanzımanla birlikte daha düşük emisyon değerine sahip olduğunun da altı çiziliyor.

2017 VW Golf DSG Şanzıman Yakıt Tüketimi Düştü
img
Engin
EDITOR
PROFIL

Yeni Gelişmeler

Araç Fiyatları

Araba Haberleri