728 x 902017 Volkswagen Golf Sürüş Videosu Yayınlandı

2017 Volkswagen Golf Sürüş Videosu Yayınlandı

42 yıldır kesintisiz olarak üretimleri devam eden VW Golf modelinin 2017 makyajlanmış kasası resmi olarak tanıtıldı. 10 Kasım 2016 günü Volkswagen resmi Youtube kanalı üzerinden de canlı bir şekilde yayınlanan tanıtım etkinliğinin ardından aracın detayları da gün yüzüne çıkmaya başladı. 

2017 Volkswagen Golf modeli makyajlama işleminin ardından hem iç hem de dış mekan tasarımlarında bir takım değişimlere sahne oldu. Dış ve iç mekan tasarım değişikliklerinin haricinde 2017 Volkswagen Golf modeliyle birlikte satışa sunulacak olan 1.5 litre hacminde TSI motor seçeneği de en büyük dikkat çeken değişiklikler arasında yer alıyor. 

Aracın yeni güç ünitesinde yer alacağı belirtilen ACT teknolojisi sayesinde silindir sayısının kontrol edilebileceği ve böylelikle de yakıt tüketiminde ciddi bir tasarruf sağlanabileceğine vurgu yapılıyor. 

Tanıtım etkinliğinin ardından bugün Alman otomobil üretici Volkswagen tarafından aracın sürüş videoları da yayınlandı. 2017 yılının ilk aylarında aracın resmi olarak satışa sunulması bekleniyor. Aşağıda yer alan sürüş videosunu izleyerek araçla ilgili olarak daha detaylı fikir sahibi olunabilmektedir.

img
Engin
EDITOR
PROFIL