728 x 902017 Volkswagen Golf Kasım'da Tanıtılacak

2017 Volkswagen Golf Kasım'da Tanıtılacak

Avrupa otomobil piyasasının en çok satan modeli Golf, 2017 modeliyle gün yüzüne çıkmak için gün sayıyor. Alman otomobil üreticisi Volkswagen'in başarısını en iyi şekilde görebileceğimiz modeller arasında Golf ilk sırada yer almaktadır. Tam 42 yıldır üretimi devam eden araç her yıl birçok ülkede satış rekorları kırmaktadır. 

Firma tarafından yapılan son açıklamalarda 2017 Volkswagen Golf modelinin Kasım ayı içerisinde resmi bir şekilde tanıtılacağı belirtildi. Aracın satışlarının ne zaman başlayacağı şuan için net olarak bilinmezken 2016 yılı sonlarında satışa sunulması bekleniyor. 

Her yıl olduğu gibi Volkswagen Golf modelinin Almanya ile eş zamanlı olarak ülkemizde satışa sunulması ve yüksek satış rakamlarına kolaylıkla ulaşacağı tahmin ediliyor. 

Golf'ün özel bir etkinlik kapsamında mı yoksa otomobil fuarında mı tanıtılacağı henüz ortaya çıkmayan detaylar arasında yer alıyor. 

Volkswagen Golf 2017 modeliyle uzun yıllardır sunduğu gelişmiş güvenlik sistemlerinin yanı sıra yarı otonom sürüş teknolojisiyle de büyük bir beğeni toplayacak. Özellikle teknolojinin düşük hızlarda şehir içi trafiğinde büyük bir kolaylık sağlaması bekleniyor.

img
Engin
EDITOR
PROFIL

Yeni Gelişmeler

Araç Fiyatları

Araba Haberleri