728 x 902017 Volkswagen Golf GTD Görüntülendi

2017 Volkswagen Golf GTD Görüntülendi

Kasım ayında tanıtılması beklenen 2017 Volkswagen Golf modeli büyük bir merakla beklenirken 2017 Volkswagen Golf GTD modeli görüntüleri internet üzerinden sızdırıldı. Modelin GTD versiyonuna baktığımızda GTI modelinin dizel versiyonu olduğunu söyleyebiliriz. Standart Golf modelinden farklı olarak GTD versiyonunda daha güçlü bir dizel motor ve çift egzoz çıkışının yer aldığı göze çarpıyor. 

Mevcut olarak satışa sunulan Golf GTD modelinde yer alan güç ünitesinden 184 PS güç ve 380 Nm tork elde edildiği görülmekte olup yeni modelin güç değerlerinin de aynı veya yakın olması bekleniyor. Elde edilen yüksek performansın arkasında 2.0 litre hacminde TDI motor yer alıyor. 

Modelin ultra güçlü versiyonu Golf R'den en büyük farklı ise Golf GTD modelinde 4 tekerlekten çekiş sistemi bulunmuyor. Ayrıca kullanıcıların tercihine göre 2017 Volkswagen Golf GTD modeli 6 kademe çift debriyajlı ve 6 ileri manuel şanzıman seçenekleriyle satın alınabilecek. 2017 Volkswagen Golf GTD modeliyle ilgili olarak merak edilen tüm detayların bu ay içerisinde gerçekleştirilecek olan tanıtım etkinliğinde ortaya çıkması bekleniyor.

img
Engin
EDITOR
PROFIL

Yeni Gelişmeler

Araç Fiyatları

Araba Haberleri