728 x 902017 Volkswagen Atlas SUV Seri Üretimi Başladı

2017 Volkswagen Atlas SUV Seri Üretimi Başladı

Volkswagen'in SUV modelleri arasında en üst konumda yer alacak olan Atlas modelinin bugün itibariyle seri üretimine başlandığı açıklandı. Bilindiği üzere yüksek hacimli motor seçenekleri, kaslı ve güçlü karoser yapısıyla 2017 Volkswagen Atlas SUV modelinin Amerika pazarında büyük bir ilgi göreceği tahmin ediliyor.

Geçtiğimiz yıl Alman otomobil devi Volkswagen'in Amerika pazarında emisyon skandalından dolayı büyük bir darbe aldığı ve 2017 Volkswagen Atlas SUV modeliyle birlikte skandalın izlerinin silinmesinin amaçlandığı ifade ediliyor. Motor seçeneklerinin sahip oldukları düşük emisyon değerleri de bu durumu net bir şekilde ortaya koyuyor.

2017 Volkswagen Atlas SUV Avrupa Pazarına Girecek Mi?

2017 Volkswagen Atlas SUV modelinin Avrupa pazarında satışa sunulabileceğine dair ipuçları ortaya çıkmış olsa da marka tarafından yapılmış resmi bir açıklama bulunmuyor. Fakat markanın tutkunları tarafından sürekli olarak 2017 Volkswagen Atlas SUV modelinin Avrupa pazarında da satışa sunulması için baskı yaptıkları dikkatlerden kaçmıyor. 

Şuan için otomobilin ülkemize satışa sunulması düşünmese de ilerleyen dönemlerde VW tarafından alınan bir kararla değişikliğe gidebileceği de yapılan tahminler arasında yer alıyor.

img
Engin
EDITOR
PROFIL