728 x 902017 Volkswagen Arteon Fiyatı Açıklandı

2017 Volkswagen Arteon Fiyatı Açıklandı

Kısa bir süre açıklanan ve CC modelinin yerine geçeceği belirtilen 2017 Volkswagen Arteon modeli fiyatı da gün yüzüne çıkan bilgiler arasında yer aldı. Premium sınıfta yer alacak olan modelin lüks detaylara ve yüksek konfor standartlarına sahip olması bekleniyor. 

İlk olarak test esnasında kamuflajlı bir şekilde kameralara yakalanan aracın tasarım konusunda da fikir vermeye başladığı görülüyor. Daha önce de açıklandığı üzere 2017 Volkswagen Arteon modeli 2017 yılının son çeyreğinde satışa sunulacak olup önümüzdeki Mart ayında ise resmi bir şekilde tanıtılması bekleniyor. 

Şuan için motor seçeneklerine ve performansına dair bir bilgi bulunmasa da en üst donanım paketiyle tercih edilebilecek olan motor seçeneğinin 280 HP güç değerine sahip olacağı ifade ediliyor. 

Passat modelinin üstünde konumlanacak olan 2017 Volkswagen Arteon modeli Almanya'da üretilecek olup Almanya pazarında yaklaşık 35 bin Euro'dan başlayan fiyatlarla satışa sunulacak. 

Yerine geçtiği CC modelinden daha pahalı olacağı tahmin edilen aracın tüm detayları ise 2017 Cenevre Otomobil Fuarı kapsamında Mart ayında gün yüzüne çıkacak.

img
Engin
EDITOR
PROFIL