728 x 902017 Toyota Avensis Modelinde Neler Değişti?

2017 Toyota Avensis Modelinde Neler Değişti?

2015 yılında satışa sunulmaya başlayan ve satış sunulduğu ilk günden günümüze kadar olan süreçte tüm dikkatleri üzerinde toplamayı başardı. Tamamen Avrupa pazarına uygun olarak tasarımı gerçekleştirilen aracın üretimleri de Avrupa'da gerçekleşiyor. Bu sebepten dolayı da Avrupa pazarında olkdukça yüksek satış rakamlarına ulaştığı dikkatlerden kaçmıyor. 

Dış tasarımında sahip olduğu dikkat çekiciliği iç mekanda da devam ettiren modelin özellikle yüksek malzeme kalitesine sahip olması büyük bir beğeni toplamaktadır. 

Keyifli bir sürüş isteyenlerin mutlaka göz atmaları gereken modeller arasında yer alan araç 2017 yılında bir takım yeniliklerle gün yüzüne çıkıyor. 2017 Toyota modellerinin tamamında olduğu gibi Avensis modelinde de yeni kaporta renk seçeneği sunulmaktadır. Bunun yanı sıra işlenmiş 18 inç büyüklüğündeki alaşımlı jantlar da en çok dikkat çeken yenilikler arasında yer alıyor.

2017 Toyota Avensis Ne Zaman Satışa Sunulacak?

Alınan son bilgilere göre aracın 2016 Aralık ayı içerisinde satışa sunulacağı ifade ediliyor. Bu doğrultuda önümüzdeki günlerde aracın Avrupa pazarı için satışa sunulması tahmin ediliyor. 

img
Engin
EDITOR
PROFIL