728 x 902017 Seat Leon Ortaya Çıktı

2017 Seat Leon Ortaya Çıktı

Seat'ın amiral gemisi modeli Leon 2017 modeliyle gün yüzüne çıktı. Seat tarafından internet üzerinden araca ait görseller resmi olarak paylaşıldı. Hem iç hem de dış tasarımda küçük değişiklikler geçiren 2017 Seat Leon modelinin sportif çizgisini bozmadığı görülüyor. 

Rakipleri karşısında özgün tasarımıyla tüm dikkatleri üzerine çeken aracın dünya genelind dolduğu gibi ülkemizde de birçok tutkunu yer alıyor. Seat Leon sahiplerinin kurmuş olduğu sosyal topluluklar bu durumu gayet net bir şekilde ortaya koyuyor. 

Dış tasarıma bakıldığında LED teknolojisine sahip gündüz farlarının kullanıldığı yan kapılarda aerodinamik hatların belirginleştirildiği dikkatlerden kaçmıyor. Ayrıca yapılmış resmi bir açıklama bulunmasa da 2017 Seat Leon modelinin daha geniş renk seçeneklerine sahip olması bekleniyor. 

İç mekan detayları göz önüne alındığında Seat Leon modeliyle özdeşlemiş olan sürücüye dönük konsol tasarımının 2017 modelinde de devam ettirildiği görülüyor. Bu tasarım sayesinde sürücü çok daha pratik bir şekilde aracı kontrol altında tutabilirken sürüş keyfi de aynı şekilde artırılıyor.

Önümüzdeki aylarda Seat'ın etkinlik düzenleyerek 2017 model Seat Leon'u tanıtması bekleniyor fakat aracın ne zaman satışa sunulacağı ile ilgili olarak resmi bire açıklama bulunmuyor.

img
Engin
EDITOR
PROFIL

Yeni Gelişmeler

Araç Fiyatları

Araba Haberleri