728 x 902017 Seat Leon 1.2 TSI Fiyatı Açıklandı

2017 Seat Leon 1.2 TSI Fiyatı Açıklandı

Son yılların en çok satan HB modellerinden Seat'ın 2017 modeli ülkemize giriş yaptı. Bir süredir beklenmekte olan 2017 Seat Leon modeli nihayet yetkili bayilerde satışa sunulmaya hazır hale getirildi. Yenilenen teknolojik donanımları ve tasarımıyla geçmiş yıllara oranla daha yüksek satış rakamlarına erişmeyi hedefleyen modelin önümüzdeki günlerde yollara çıkması bekleniyor. 

Giriş Seviyesinde 1.2 TSI Benzinli Motor

Style adı verilen giriş donanım paketinin yanı sıra giriş seviyesindeki Leon modelinin bünyesinde 1.2 litre hacminde dört silindirli TSI benzinli motor seçeneği yer alıyor. Açıklanan fiyat listesinden de çok açık ve net bir şekilde görüleceği üzeri aracın giriş seviyesinde Style donanım paketiyle birlikte 1.2 TSI benzinli motor yer alıyor ve bu haliyle ülkemizde 75 bin 400 TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. 110 HP güç üreten aracın performans değerleri yeterli kabul edilirken yakıt tüketiminde de son derece cimri davracağının altı çiziliyor. 

Geçtiğimiz yılın en çok tercih edilen araçları arasında yer alan Leon modelinin bu başarısını 2017 yılında da devam ettireceğine kesin gözüyle bakılmaktadır.

2017 Seat Leon 1.2 TSI Fiyatı Açıklandı
img
Engin
EDITOR
PROFIL