728 x 902017 Opel Insignia Grand Sport Daha Konforlu Daha Hafif

2017 Opel Insignia Grand Sport Daha Konforlu Daha Hafif

Coupe tarzındaki tasarımıyla sportif detaylarını başarılı bir şekilde ortaya çıkarmayı başaran 2017 Opel Insignia Grand Sport modelinin aerodinamik yapısı sayesinde çok daha performanslı bir hale geldiği ifade ediliyor.

Aerodinamik hat, gelişmiş motor seçenekler ve teknolojilerinin yanı sıra aracın performansına pozitif etki eden unsurların başında daha hafif bir yapıya sahip olması geliyor. Selefine göre 175 kilogram daha hafif olacağı açıklanan aracın hem daha performanslı hem de daha düşük yakıt tüketimine sahip olacağının altı çiziliyor. 

Hafif olmasının yanı sıra selefine göre daha yüksek konfor standartlarının da sunulacağı belirtiliyor. AGR sertifikasına sahip hem konforlu hem de insanlar için son derece sağlıklı olan yeni koltukların kullanıldığı görülüyor. 

Tüm bu detaylarla birlikte selefine göre son derece üst seviye özelliklere sahip olacağı görülen 2017 Opel Insignia Grand Sport modelinin satış rakamlarında da üst seviyelere çıkması bekleniyor. Avrupa'da büyük ilgi görecek aracın ülkemiz satış fiyatları ise merak edilen noktalar arasında ilk sırada yer alıyor.

img
Engin
EDITOR
PROFIL

Yeni Gelişmeler

Araç Fiyatları

Araba Haberleri