728 x 902017 Mini JCW Clubman Teknik Özellikleri

2017 Mini JCW Clubman Teknik Özellikleri

Özgün tasarımıyla uzun yıllardan beri birçok kişinin yaşam stili haline gelen MINI markası tarafından üretilen modeller günümüzde de büyük bir ilgiyle satın alınmaya devam ediyor. Kısa bir süre önce farklı farklı versiyonlarıyla satışa sunulmaya başlayan araçların satış rakamlarında da ciddi bir artış meydana geldiği dikkatlerden kaçmıyor.

Son olarak gün yüzüne çıkarılan 2017 Mini Clubman modelinin JCW versiyonu birçok kişi tarafından merakla beklenmekteydi. Aracın en üst noktasında konumlanacak olan özel versiyonun bünyesinde hem teknik açıdan hem de tasarım açısından dikkat çeken birçok nokta yer alıyor. 

Motor Performans ve Güç Değerleri

2017 Mini JCW Clubman modelinde 4x4 çekiş sistemi yer almakta olup aracın bünyesinde yer alan 2.0 litre hacmindeki motordan 228 HP güç elde edilmektedir. Tüm tekerlere dağıtılan güç sayesinde hem performans değerleri hem de yol tutuşu büyük oranda artmaktadır. 

Manuel veya otomatik şanzıman seçeneğiyle satın alınabileceği belirtilen aracın sıfırdan 100 kilometre hıza yükselmesi sadece 6,3 saniye sürmekte olup bunun yanı sıra 238 kilometre hıza kadar çıkabileceği de açıklanan bilgiler arasında yer alıyor.

img
Engin
EDITOR
PROFIL